Hakkımızda

İlimiz başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde kafe,otel,organizasyon sektörüne büyük yatırımlar yapılırken buna bağlı olarak yaşam kalitesinin yükseldiği fakat hizmetin bu yükselme karşısında gerilerde kaldığını,hizmet açısından ciddi sorunlar yaşandığını gözlemleyen Uğur tecrübelerini bu sorunlarını çözmek için kullanmak amacıyla Tüm Kafeciler ve Organizasyoncular Derneği’ni kurmaya karar verdi.

Hayalini kurduğu eğitimli, kalifiye hizmet sektörü elemanlarını burada yetiştirmeyi amaçlayan Uğur şehir ve turizm ekonomisine büyük katkılar sunan hizmet sektörüne güler yüzlü, yetenekli, alanında uzmanlaşmış kişiler yetiştirerek memleketine hizmet etmeyi amaçlıyor.

Pek çok yurt dışı ve yurt içi gezilerle sektöre nasıl katkı yapacağını bizzat gözlemleyerek projeler hazırlayan Başkanımız Yusuf UĞUR Yaşadığı şehir ve ülke geneli en büyük sorunlarından birine çözüm sunmak için derneğin kuruluşunu gerçeklerştirmiş bulunuyor.

Sektörün sahadaki profesyonlleri ve bilimselliğini inceleyen akademisyenlerle donanımlı ekipler yetiştirecek TÜKAF’la Türkiye geneline yayılmayı amaçlıyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Popüler İçerikler

Blog