Yönetim Kurulu Başkanı Hakkında

1982 Elazığ doğumlu olan yönetim kurulu başkanımız Yusuf UĞUR Fırat Üniversitesinden mezun oldu. 20 yıldır ekonomik hayatın aktif olarak içinde bulunan Uğur işletmelerde yöneticilik pozisyonlarında başarılı bir grafik çizdi.

Güçlü ikili ilişkileri ile ön plana çıkan Uğur evli ve 1 çocuk babası…

Yaklaşık 10 yıldır kafe ve otelcilik sektöründe yöneticilik yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf UĞUR sektörün sorunları hakkında geniş bir tecrübeye sahip..

İlimiz başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde kafe,otel,organizasyon sektörüne büyük yatırımlar yapılırken buna bağlı olarak yaşam kalitesinin yükseldiği fakat hizmetin bu yükselme karşısında gerilerde kaldığını,hizmet açısından ciddi sorunlar yaşandığını gözlemleyen Uğur tecrübelerini bu sorunlarını çözmek için kullanmak amacıyla Tüm Kafeciler ve Organizasyoncular Derneği’ni kurmaya karar verdi.

Hayalini kurduğu eğitimli, kalifiye hizmet sektörü elemanlarını burada yetiştirmeyi amaçlayan Uğur şehir ve turizm ekonomisine büyük katkılar sunan hizmet sektörüne güler yüzlü, yetenekli, alanında uzmanlaşmış kişiler yetiştirerek memleketine hizmet etmeyi amaçlıyor.

Yönetim K. Başkanı'nın Mesajı

Her yıl ülkemizin en değerli yerlerinde milyonlar harcanarak binbir emekle inşa edilmiş restaurant, cafe, otel, düğün salonu gibi tesislerin açıldığını görüyoruz.

Aynı zamanda binanın fiziki şartları için hiç bir masraftan kaçınılmazken bir türlü hakettiği karşılığı alamamaktan yakınan yatırımcılara da şahit olmuşsunuzdur.

Bunun için pek çok sebep söylenebilir ama biz en önemlisini size söyleyelim. İnsan faktörü…
İçeri giren müşteriniz gülen bir yüz bulmamışsa… istekte bulunurken karşısında hizmet etmeye hevesli biri yoksa… hizmet alırken kötü bir tavır görmüşse… bu ve bunun gibi sebeplerden ötürü firmanız bir türlü hak ettiği değeri görememiştir.

Sektördeki bu eksiği gördüğümüz ve eğitimle kalifiye eleman yetiştirmek için TÜKAF’ı siz yatırımcılarımız için kurduk.
Hem siz kazanacaksınız hem çalışanlarınız hem derneğimiz hem de şehrimiz ve ülkemiz kazanacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Popüler İçerikler

Blog